اگر مطالب بخش ابتدایی ما را مطالعه کرده باشید، شما راه درستی را برای آشنایی با ویدئو کنفرانس انتخاب کرده اید (در غیر این صورت این کار را انجام دهید). شما آموختید که با استفاده از ویدئوکنفرانس می توانید به طور همزمان با صدها نفر گفتگو کنید، محتوا به اشتراک بگذارید، اطلاعات را ذخیره کنید، و هر وقت مایل هستید آنها را بازبینی کنید. با استفاده از ویدئوکنفرانس، سازمان ها می توانند عملکرد سریعتری داشته باشند و با هر شخص در هر مکان همکاری کنند.

حال این معلومات را به کار بگیرید، و با لایف سایز شروع به کار بکنید.

شرکت لایف سایز ارائه دهنده خدمات ویدئوکنفرانس، نسبت به رقبا دارای چهار برتری به شرح زیر می باشد:

  •  ارتباطات پیوسته
  •  تجربه کامل در ارائه کیفیت برتر
  •  بهترین انعطاف پذیری
  •  نوآوری های مداوم
ویدئو کنفرانس لایفسایز
ویدئو کنفرانس لایفسایز

فقط با شرکت لایف سایز می توانید از کیفیت بالایی برخوردار بوده، و بیشترین و بهترین تجربه ها را با مشتریان، شرکا و تامین کنندگان خود داشته باشید. ما سیستم ویدئوکنفرانس با کیفیت را اختراع کرده ایم. استانداردهای مبتنی بر تکنولوژی به کاربران ما این قدرت واقعی را می دهد که در هر کجا و هر زمان که به آن نیاز دارند، از آن بهره مند شوند.

این نوع از انعطاف پذیری باعث می شود که بتوانید از ویدئوکنفرانس در پشت میز کار، در اتاق کنفرانس یا در حین مسافرت، به بهترین نحو استفاده نمایید.

لایف سایز، نرم افزارهای ویدئوکنفرانس خود را در سطوح مختلف ارائه می دهد، بنابراین شما هرگز بیشتر از آن چه احتیاج دارید هزینه نمی کنید. برای استفاده بهتر از بودجه بخش آی تی خود، می توانید همراه با رشد شرکت و یا کسب و کارتان، امکانات مختلفی را به سیستم ویدئوکنفرانس خود بیفزایید.

با تکیه بر سیستم بسیار ساده ما، می توانید بدون ایجاد اختلال در فرآیند کاریتان و یا آموزش مجدد کارکنان، امکانات جدید را به ویدئوکنفرانس اضافه نمایید.

این یک نوآوری واقعی است که لایف سایز همیشه با آن همسو بوده است. ما متعهد بر آن هستیم تا سیستم هایی عرضه کنیم که به کاربران تجربه یک ارتباط واقعی و انسانی را به آسانی منتقل کند.

با نوآوری های لایف سایز طی سالیان آشنا شوید.

بله، ما دارای تصویر و صدای با کیفیت بالا و صفحه نمایش با اندازه مناسب هستیم که به کاربران این حس را میدهد که همه در یک اتاق هستند.

مهمتر از همه، لایف سایز متعهد به روابط واقعی بین مردم از طریق ویدیوکنفرانس می باشد. ما به شما چیزی بیشتر از فقط یک تماس ساده ارائه می دهیم.

آیا برای شروع آماده اید؟ با لایف ارتباط برقرار کنید و نیازهای کاریتان را مطرح کنید ، واجازه دهید که ما راه حل مناسبی برای نیازهایتان پیدا کنیم.