ویدیو کنفرانس لایف سایز راه حلی برای هر اتاق کنفرانس
سپتامبر 16, 2015
نصب و راه اندازی ویدیو کنفرانس شرکت تایر کورد
سپتامبر 30, 2015

نصب تجهیزات ویدئو کنفرانس الگوی اسلامی ایرانی

درباره مرکز الگوی اسلامی ایرانی
هدف وبسایت Khamenei.ir، معرفی شخصیت و اندیشه‌های حضرت آیت ‌الله‌ العظمی خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی ایران در فضای مجازی است. نشان دادن وجوه غیر رسمی حضرت آیت‌ الله ‌العظمی خامنه‌ای، یکی از اهداف این پایگاه اطلاع‌رسانی است. مدیریت محترم این سایت، با بهره‌گیری از امکانات روز، فضای جدیدی را برای اندیشه‌های جدید گشوده است و وجود درگاه الکترونیکی برای بیان نظرات و پیشنهادات، حول مفاهیم و بیانات رهبری در این سایت گنجانده شده است. این مجموعه متعلق است به “دفتر نشر آثار حضرت آیت ‌الله ‌العظمی خامنه‌ای” که وظیفه اطلاع‌رسانی و ترویج اندیشه‌های ایشان را برعهده دارد. بدین منظور مدیران این مرکز، برای داشتن ارتباطی موثر در دو نقطه تهران و قم پس از بررسی های لازم توسط این شرکت، شرکت مهندسی نوآوران تحقیق را برای خرید ویدئو کنفرانس شایسته دانسته و این محصول پرکاربرد را در ۲ نقطه قم و تهران به شرکت ما سفارش دادند.

به همین منظور گفتگویی در جهت نصب تجهیزات ویدئو کنفرانس با مدیر این پروژه داشته ایم.

سیستم ویدئو کنفرانس چه کمکی به بهینه سازی اهداف این مرکز کرده است؟
با نصب و راه اندازی ویدیو کنفرانس در ۲ نقطه تهران و قم، مدیریت و پرسنل این ۲ نقطه به راحتی می توانند ارتباطی موثر را با یکدیگر تجربه کنند. با وجود ویدیو کنفرانس دیگر از سفرهای کاری اجباری، خبری نیست. این مرکز با داشتن ویدئو کنفرانس لایف سایز (Lifesize) جلسات خود را با کیفیت Full HD برگزار می کند. همچنین با ویدئو کنفرانس، می توان استفاده بهینه ای از منابع انسانی داشت و آن ها را مدیریت کرد.

تجهیزات ویدئو کنفرانس که برای این شرکت در نظر گرفته شده شامل چه ابزاری می باشد؟
این مرکز در دو نقطه تهران و قم به ویدیو کنفرانس مجهز شد. به همین دلیل ۲ دستگاه در این مناطق نصب و راه اندازی گردید. ویدیو کنفرانس لایفسایز (Lifesize) سری ۲۰۰ Express در شهر قم و ویدئو کنفرانس لایفسایز (Lifesize) سری ۲۰۰ Express در شهر تهران نصب گردید. علاوه بر موارد گفته شده، برای دریافت و انتقال صدای شرکت کنندگان در اتاق های کنفرانس، از سیستم کنفرانس صوتی شرکت نوآوران تحقیق در این پروژه استفاده شده است.

چه مدتی طول کشید تا دستیابی به فرایند اجرای پروژه ویدیو کنفرانس عملی گردید؟
اجرای پروژه ویدئو کنفرانس طی ۲ روز به مرحله اجرا درآمد.

خدمات پس از فروشی که برای تجهیزات ویدئو کنفرانس در نظر گرفته شده است، چیست؟
شرکت مهندسی نوآوران تحقیق ۱ سال وارانتی و ۳ سال خدمات پس از فروش را برای مشتریان ویدئو کنفرانس خود در نظر گرفته است.