ویدئوکنفرانس
پروژه راه اندازی ویدئوکنفرانس شرکت زیمنس
می 18, 2017
سیستم ویدئو کنفرانس
بررسی سیستم ویدئو کنفرانس بعنوان برترین ابزار مشارکت
فوریه 6, 2018

پروژه سیستم ویدئو کنفرانس در شرکت آنکولوژی سبحان

سیستم ویدئو کنفرانس

سیستم ویدئو کنفرانس

پروژه سیستم ویدئو کنفرانس در شرکت آنکولوژی سبحانشرکت آنکولوژی سبحان با استفاده از آخرین تجهیزات و فناوریهای پیشرفته در سال ۲۰۱۰ در شهر رشت تاسیس گردید و نام خود را به عنوان اولین تولید کننده داروهای تزریقی ضد سرطان در خاورمیانه به ثبت رسانید. به منظور خدمت رسانی بهتر و پخش و توزیع سریعتر داروها دفتر فروش این شرکت در تهران نیز آغاز به کار کرد.
مدیران شرکت آنکولوژی سبحان پس از مشاوره رایگان با متخصصین شرکت مهندسی نوآوران تحقیق و ارائه توضیحاتی در خصوص نحوه ارتباطی که با گسترش فعالیت های این شرکت نیاز بود بین مدیران، متخصصین و کارمندان دفاتر رشت و تهران برقرار شود، چهار دستگاه سیستم ویدئو کنفرانس برند lifesize شامل دو ست از مدل Icon 400 و  دوست از مدل  Express 200را برای تجهیز اتاقهای کنفرانس خود در این دو دفتر خریداری کردند.
برند Lifesize که از مشهورترین برندهای آمریکایی در زمینه تولید سیستم ویدئو کنفرانس است توانسته با فراهم آوردن امکاناتی نظیر برقراری ارتباط تصویری با وضوح بالا با استفاده از دوربین های Full HD حتی در پهنای باند کم، بهره گیری از سیستم صوتی پیشرفته با قابلیت حذف نویز، انعطاف پذیری و کنترل آسان با اتصال به کامپیوتر، نصب ساده و سازگاری به تمامی سیستم عاملها رضایت مشتریان خود را به طور کامل جلب کند.
شرکت مهندسی نوآوران تحقیق نیز به عنوان نماینده انحصاری شرکت Lifesize در تمام مراحل نصب، بهره برداری و آموزش استفاده از آنها در خدمت خریداران تجهیزات این برند خواهد بود و با توجه به اطمینانی که به این شرکت دارد برای تمامی محصولات آن یکسال گارانتی و ۳ سال خدمات پس از فروش در نظر گرفته است.

منبع: وبسایت شرکت مهندسی نوآوران تحقیق