ویدئو کنفرانس
نصب تجهیزات ویدئو کنفرانس در هتل ویلا Honegg
جولای 22, 2015
نصب ویدئو کنفرانس در صنایع شیر پگاه
آگوست 5, 2015

اجرای پروژه سیستم ویدئو کنفرانس شرکت نفتی پتروساحل خلیج فارس

درباره شرکت نفتی پتروساحل خلیج فارس
شرکت توسعه پترو ایران به منظور مدیریت و اجرای طرح‌ های صنایع نفت و گاز، بر اساس مصوبات هیات مدیره شرکت ملی نفت ایران در سال ۱۹۹۷ میلادی (۱۳۷۵ شمسی) در جزیره آزاد جرسی در کشور انگلیس به ثبت رسید. در مدت دوازده سال فعالیت‌ های این شرکت با مدیریت پروژه‌ های عظیم نفتی در گستره خلیج فارس، مانند توسعه و افزایش تولید میدان ‌های نفتی نصرت و فرزام، میدان نفتی و گازی سلمان، میدان‌ های نفتی فروزان و اسفندیار، میدان گازی هنگام، توسعه لایه نفتی پارس جنوبی، پروژه انتقال گاز سیری به عسلویه و در خشکی طرح توسعه میدان جفیر دستاوردهای خوبی را داشته است. پیشرفت فعالیت ‌های این شرکت در این زمینه، همواره مورد تائید شرکت ملی نفت ایران بوده، به طوری که اینک شاهد گسترده ‌ترین فعالیت‌ های نفتی در مناطق جنوب و میدان ‌های مشترک جمهوری اسلامی ایران در خلیج فارس هستیم.

در ارتباط با این پروژه گفتگویی با مدیر واحد ویدئو کنفرانس داشته ایم.

ارائه ویدیو کنفرانس چه کمکی به آن سازمان کرده است؟
این سازمان ویدئو کنفرانس را برای برقراری ارتباط دفتر تهران و خارک سفارش داده است. به عبارت دیگر می توان گفت ارتباط مستقیم و بی واسطه کارفرما با پرسنل و بالعکس از طریق این سیستم ویدئو کنفرانس صورت می گیرد.

کدام مدل ویدئو کنفرانس برای این سازمان استفاده شده است؟
ویدئو کنفرانس Icon Lifesize (سری سخت افزاری آیکون) برای این سازمان استفاده شده است.

این پروژه در طی چند روز انجام شد؟
این پروژه طی ۲ روز به طور کامل به کارفرما تحویل داده شد.

آیا به این سازمان آموزش هم داده شده است یا خیر؟
بله. تمامی محصولات شرکت مهندسی نوآوران تحقیق با آموزش در محل به مشتری داده می شود. حال آموزش ما از طریق OTG بوده است بدین معنا که به مسئولین فناوری اطلاعات آموزش حضوری داده می شود و یادگیری بقیه پرسنل از طریق این شخص آموزش داده می شود.

خدمات پس از فروشی که برای مشتریان خود در نظر گرفته اید چه خدماتی هستند؟
شرکت نوآوران تحقیق یک سال وارانتی و سه سال گارانتی خدمات را تضمین کرده است و لازم به ذکر است که بگویم مشتری مداری شعار شرکت مهندسی نوآوران تحقیق بوده است و رضایتمندی مشتری های قبلی ما این سخنان را تایید می کند.