پروژه شرکت توانیر

مقدمه
در سال ۱۳۴۸ شرکت توانیر با مسئولیت توسعه تأسیسات تولید، انتقال و عمده فروشی برق تشکیل شد. پس از انقلاب، با شرایط جدیدی که در صنعت برق از نظر کیفی و کمی ایجاد شد مسأله تغییرات در ساختار صنعت برق اهمیت ویژه‌ای یافت و سرانجام شرکت توانیر در مهرماه سال ۱۳۷۴ به سازمان مدیریت تولید و انتقال نیروی برق ایران (توانیر) تبدیل و وظایف و مأموریت های معاونت امور برق وزارت نیرو به این سازمان محول و پست مدیرعامل این سازمان به معاونت امور برق داده شد. این شرکت دارای ده‌ها زیرمجموعه شامل شرکت‌های برق منطقه‌ای، شرکت‌های توزیع و .. می‌باشد.
به دنبال نیاز این مجموعه به حذف نیاز به حضور فیزیکی مدیران و کارشناسان خود جهت شرکت در جلسات و ایجاد امکان تشکیل جلسات بدون نیاز به طی مسافت‌های دور و صرف هزینه و وقت، این شرکت تصمیم به راه اندازی ویدیو کنفرانس در واحدهای تابعه خود گرفت.
در سال ۱۳۹۲ این شرکت با هدف ارزیابی و بررسی برند های مطرح این فناوری از جهت کیفیت، تکنولوژی و همچنین خدمات این فناوری پیشرفته در ایران، اقدام به دعوت کلیه شرکت های فعال در این زمینه کرد که پس از انجام تست‌های فنی و بررسی‌های لازم، نتیجاً برند لایف سایز را انتخاب نمودند.

اجرای پروژه ویدیو کنفرانس شرکت توانیر
به دنبال مذاکرات انجام شده، ابتدا شرکت نوآوران یک نمونه سیستم ویدئو کنفرانس لایف سایز خود را در اختیار شرکت توانیر قرار داد. پس از انجام تست های عملی و فنی مربوطه، تجهیزات ویدیو کنفرانس شرکت نوآوران  مورد تایید شرکت توانیر قرار گرفت.
پس از آن به تدریج در واحدهای تابعه این شرکت، اعم از برق منطقه‌ای‌ها، توزیع نیروی برق و نیروگاه‌ها راه اندازی سیستم ویدئو کنفرانس مورد توجه قرار گرفت و مزایای استفاده از این تکنولوژی در شرکت همگیر گردید . در حال حاضر شرکت توانیر از بزرگترین شبکه ویدئو کنفرانس در کشور بهره می برد که خدمات و پشتیبانی آن با مجموعه نوآوران تحقیق می باشد. سیستم ویدئو کنفرانس نصب شده در مجموعه توانیر از نوع express 220 ساخت کمپانی لایف سایز می باشد.
این سیستم قابلیت ارائه ارتباط ویدیو کنفرانس با کیفیت تصویر Full HD را دارا می باشد.
با خرید هر سیستم ویدیو کنفرانس لایف سایز مدل express 220 برگزاری جلسات از راه دور و با کیفیت بالا برای هریک از واحدهای تابعۀ این مجموعه مقدور گردید.

تجهیزات سیستم ویدئو کنفرانس نصب شده در شرکت توانیر و واحدهای تابعه

  • کدک سخت افزاری
  • دوربین ptz10x
  • میکروفن Micpod

خدمات پس از فروش جهت تجهیزات ویدئو کنفرانس
رویکرد شرکت نوآوران ارائه محصول با کیفیت و خدمات پس از فروش مناسب است. مفتخریم که با توجه به استانداردهای بالای شرکت توانیر توانسته‌ایم با رعایت اصول مشتری مداری و فراهم کردن محصول با کیفیت رضایت این مجموعه را فراهم کنیم.
با توجه به رضایت مشتری از کیفیت محصول و خدمات پس از فروش و آموزش تاکنون ۴۲ سفارش سیستم ویدیو کنفرانس از مجموعه شرکت‌های تابعۀ توانیر دریافت گردیده است.