نصب و راه اندازی ویدیو کنفرانس شرکت تایر کورد

درباره شرکت تایر کورد
دفتر مرکزی شرکت تایر کورد واقع در تهران و کارخانه آن در کیلومتر ۱۳ جاده کرمانشاه – همدان با زمینی به مساحت ۲۱۰ هزار متر مربع واقع شده است. این شرکت به تولید انواع منسوجات تایر، تسمه نقاله با کیفیت مطلوب برای مصرف کنندگان، در جهت رسیدن به خود کفائی صنعتی و تکنولوژیک مشغول می باشد. بدین منظور مدیران این مرکز، برای داشتن ارتباطی دو سویه در دو نقطه دفتر تهران و کارخانه در جاده کرمانشاه، پس از تحقیق های لازم توسط مدیران ارشد این شرکت، شرکت مهندسی نوآوران تحقیق را برای خرید نرم افزار ویدئو کنفرانس شایسته دانسته و این محصول پرکاربرد را در ۲ نقطه تهران و کرمانشاه، به شرکت ما سفارش دادند.

به همین منظور گفتگویی در جهت نصب و راه اندازی ویدیو کنفرانس با مدیر این پروژه داشته ایم.

سیستم ویدئو کنفرانس چه کمکی به بهینه سازی اهداف این مرکز کرده است؟
با نصب و راه اندازی ویدیو کنفرانس در ۲ نقطه تهران و کرمانشاه، مدیریت و پرسنل این ۲ نقطه نه تنها ارتباطی دوسویه را تجربه می کنند بلکه، با هر شخص دیگری در هر کجای دنیا بدون محدودیت دستگاه، می توانند ارتباط برقرار کنند. این شرکت به راحتی می تواند ارتباطی گروهی با ویدئو کنفرانس لایف سایز، بدون محدودیت در تجهیزات را داشته باشد. علاوه بر موارد ذکر شده، مدیران محترم شرکت می توانند تماس های ویدئو کنفرانس را کنترل، مدیریت و مسیریابی نمایند. همچنین با این سیستم، می توان استفاده بهینه ای از منابع انسانی داشت و آن ها را مدیریت کرد.

تجهیزات ویدئو کنفرانس که برای این شرکت در نظر گرفته شده شامل چه ابزاری می باشد؟
این مرکز در دو نقطه تهران و کرمانشاه به سیستم ویدئو کنفرانس مجهز شد. به همین دلیل ۲ دستگاه ویدیو کنفرانس لایفسایز (Lifesize) در این مناطق نصب و راه اندازی گردید. ویدئو کنفرانس لایف سایز (Lifesize) مدل ۲۰۰ Express در استان تهران و ویدیو کنفرانس لایف سایز (Lifesize) مدل ۲۰۰ Express در کارخانه کرمانشاه نصب گردید.

چه مدتی طول کشید تا دستیابی به فرایند اجرای پروژه نرم افزار ویدئو کنفرانس عملی گردید؟
اجرای پروژه ویدیو کنفرانس طی ۱ روز در هر دو نقطه به مرحله اجرا درآمد.

ویژگی سیستم ویدئو کنفرانس شرکت مهندسی نوآوران تحقیق بر دیگر شرکتها در چیست؟

  • امکان ارائه مطالب با رزولوشن بالا
  • پشتیبانی از دو نمایشگر مجزا
  • برقراری ارتباط نقطه به نقطه
  • ارتباط هم زمان با چند نقطه