نصب ویدئو کنفرانس شرکت نفت و گاز زاگرس جنوبی

دربارۀ شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی
شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی یکی از سه شرکت زیر مجموعه شرکت نفت مناطق مرکزی ایران است که با تولید حدود ۲۳۵ میلیون مترمکعب گاز در روز نزدیک به ۴۰ درصد از گاز کشور را تولید می‌نماید. این شرکت دارای پنج منطقه عملیاتی به نام‌های نار و کنگان، آغار و دالان، پارسیان، سرخون، گشوی جنوبی که شامل ۹ میدان گازی و ۲ میدان نفتی فعال می باشد.

چالش
دفتر مرکزی این شرکت در شهر شیراز واقع شده و مناطق عملیاتی آن در مناطق نار و کنگان، آغار و دالان، پارسیان، سرخون، گشوی جنوبی قرار دارند. این شرکت برای برقراری جلسات ستاد بحران خود به صورت آنلاین بین مناطق عملیاتی و ساختمان ستاد مرکزی خود نیاز به تجهیزات ویدئو کنفرانس داشت، تا علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه بتواند در هر زمانی بلافاصله به برقراری چنین جلساتی اقدام نماید.

راه حل راه اندازی ویدئو کنفرانس
استفاده از سیستم ویدئو کنفرانس بین این نقاط امکان برگزاری چنین جلساتی را به آسانی برای این شرکت مهیا نمود. با نصب ویدیو کنفرانس در هفت نقطه از این شرکت، شامل دفتر مرکزی و مناطق عملیاتی برگزاری جلسات در هر زمان به آسانیِ ارتباطات افرادی که همگی در یک ساختمان هستند، امکان‌پذیر گردید.
پس از نصب ویدیو کنفرانس، این شرکت از مزایایی چون کاهش هزینه‌های ارتباطی، بازگشت سرمایۀ سریع، صرفه جویی در وقت، تسهیل امور مدیریتی، تسهیل انتقال دیدگاه‌های مدیریت به صورت کارآمد و با اثر گذاری ارتباطات چهره به چهره در ارتباط زندۀ ویدئو کنفرانس برخوردار گردید.

خدمات پس از فروش ویدئو کنفرانس
شرکت نوآوران تحقیق بر اساس سیاست مشتری مداری خود علاوه بر تامین تجهیزات ویدئو کنفرانس با کیفیت، همواره سعی در ارائۀ بهترین خدمات پس از فروش به مشتریان خود داشته و در این راستا با فراهم نمودن بهترین خدمات و سرویس‌های دوره‌ای رضایت خریداران ویدیو کنفرانس را جلب نموده است.
این نکته نیز شایان ذکر است که این سازمان قبلا  ویدئو کنفرانس خود را از برندی غیر از لایف سایز خریداری کرده بود که از کیفیت ویدیو کنفرانس و خدمات پشتیبانی آنان راضی نبود. در حال حاضر تجهیزات ویدئو کنفرانس قبلی این شرکت نیز از خدمات پشتیبانی پس از فروش شرکت مهندسی نوآوران تحقیق برخوردار بوده و در نقاط دیگری مورد بهره برداری قرار گرفته‌اند.