نصب ویدئو کنفرانس در مجتمع پتروشیمی تخت جمشید

دربارۀ مجتمع پتروشیمی تخت جمشید
مجتمع پتروشیمی تخت جمشید در زمینی به مساحت ۱۶ هکتار در منطقه ویژه اقتصادی ماهشهر- سایت ۲- واقع شده است. عملیات اجرایی احداث مجتمع از آذر ماه سال ۱۳۹۱ آغاز گردیده است.

اجرای پروژه راه اندازی ویدئو کنفرانس در این مجتمع
دفتر مرکزی این شرکت در تهران واقع شده و این مجتمع پتروشیمی به منطور تسهیل ارتباط پیمانکاران این شرکت در تهران با مجموعۀ همکاران خود در ماهشهر، به منظور کاهش هزینه‌های ارتباطی و به حداقل رساندن نیاز به حضور فیزیکی، تصمیم به راه‌ اندازی ویدیو کنفرانس در دفتر مرکزی و همچنین در شهرستان ماهشهر گرفت.
پس از انتخاب شرکت مهندسی نوآوران تحقیق جهت تامین تجهیزات ویدئو کنفرانس، تجهیزات مورد نظر به سرعت توسط شرکت نوآوران تامین و در تهران و ماهشهر نصب و راه اندازی گردید.
لازم به ذکر است که این اتاق کنفرانس تجهیز شده با سیستم ویدئو کنفرانس بعدا جهت برقراری ارتباط با ماهشهر در اختیار تمامی پیمانکاران پروژه قرار داده شد.

لیست تجهیزات ویدئو کنفرانس نصب شده در مجتمع پتروشیمی تخت جمشید

  • کدک سخت افزاری
  • دوربین ptz 4x
  • میکروفن omni directional

خدمات پس از فروش جهت ویدیو کنفرانس
آموزش این تجهیزات به خوبی انجام و خدمات پس از فروش طبق روال جاری شرکت نوآوران تحقیق با پیگیری‌های دوره‌ای انجام گردید و مشتری به دنبال رضایت از ویدئو کنفرانس شرکت نوآوران قصد دارد یک سایت دیگر خود را نیز به سیستم ویدئو کنفرانس شرکت نوآوران تجهیز کند.

نتایج
در حال حاضر تمامی جلسات بین مدیران و پیمانکارن این پروژه در تهران و همکاران آنان در ماهشهر از طریق ویدیو کنفرانس انجام می‌شود. این امر باعث تسریع امور، اطلاع رسانی سریع، کاهش نیاز به رفت و آمدهای بین شهری، کاهش هزینه‌ها، ایجاد ارتباط موثر و افزایش بهره‌وری در این مجموعه گردیده است. همچنین بازگشت سرمایۀ بسیار سریع تجهیزات ویدئو کنفرانس، سرمایه‌گذاری بر روی ویدیو کنفرانس را برای این مجموعه تبدیل به یک تجربۀ اقتصادی دلچسب نموده است.