مقایسه اجمالی چند برند در بازار ویدئو کنفرانس

ویدئو کنفرانس لایف سایز

دلایل عدم کارایی سیسکو (Cisco) و پلی کام ( Polycom)

سیسکو و پلی کام سیستم های گران قیمتی هستند و در واقع راه حل هایی که ارائه می دهند به هفته ها زمان نیاز دارد تا مورد استفاده قرار گیرد. برای مدیریت این سیستم ها سرمایه گذاری عظیم و طولانی مدتی نیاز است و علاوه بر آن خدمات گسترده ای نیز ارائه نمیدهند. این مشکل نه تنها در دنیا بلکه در ایران و بازار ویدئو کنفرانس نیز موجود است. تقریبا شرکت قابل اعتماد و دارای پیشینه تجربی در زمینه فروش و مهم تر از آن خدمات پس از فروش در ایران برای سرویس دهی وجود ندارد.

چه میزان زمان و منابع باید در اختیار داشته باشیم تا به مشتریان در مورد سیسکو و پلی کام آموزش دهیم و خدمات را نیز به آنها ارائه کنیم. نباید ظاهر پر زرق و برق آنها ما را فریب دهد چرا که راه حل هایی که آنها ارائه می کنند پیچیده است و نیاز به تیمی از متخصصین IT دارد تا بتوانند خدمات پشتیبانی ارائه دهند که باز هم انعطاف پذیری لازم در نظر گرفته نشده است. میبایست هزینه گزافی که در راستای خدمت گرفتن این تیم آی تی نیز پرداخت میکنید را نیز در نظر داشته باشید.

با هزینه ای مشابه آنچه برای حفظ و نگهداری زیر ساخت های نرم افزاری صورت می گیرد می توانید از ویدئو کنفرانس های لایف سایز Lifesize ) ( بهره ببرید و از هزینه بالا و پیچیدگی های زیر ساخت های سیسکو و پلی کام رهایی یابید. در ضمن این برند در ایران توسط شرکتی با ۲۰ سال سابقه همراه با نیروهای خدمات فنی، پشتیبانی میگردد که نیاز به یک تیم آی تی و پرداخت این هزینه ها را برای شما آسان میگرداند.

 مدل های سیسکو و پلی کام پیچیده هستند و فشار کاری روی بخش IT  و خدمات وجود دارد.

بخش IT باید بار آموزش مصرف کنندگان و مدیریت بخش های ناهماهنگ زیر ساخت را بر دوش بکشد. سیسکو و پلی کام ۸ بخش مجزای کالایی را شامل می شوند که هر یک توسط رابط هایی مجزا اداره می شوند.

 مدل های سیسکو و پلی کام  دارای اتاق های کنفرانس یکپارچه، اپلیکیشن موبایل یا زیر ساخت نیستند.

ضعف سیسکو و پلی کام عدم وجود سیستمی یکپارچه به منظور استفاده از تجربیات مشتریان است که به آسانی مورد استفاده و مدیریت قرار بگیرد .

 تیم IT نباید در پیشرفت اداری یا صنعتی تاخیر یا خللی داشته باشد.

فقط لایف سایز است که در تشکیل جلسات گروهی در مدت زمان اندک، کنفرانس تلفنی، افزودن کاربران و مدیریت آن توانایی خاصی دارد.

 اگر خواهان پیش فرض های زیر ساخت هستید….

پیش فرض ها مزایایی از جمله کنترل کردن، ارتقا دادن و یکپارچه سازی دارد. بستر لایف سایز Lifesize ) ( قابل انعطاف و اندازه گیری بوده و نسبت به سیسکو و پلی کام در اداره کردن آسان تر است.

دسته بندی: خبر برچسب ها: