معرفی وب کم کنفرانس AVer

وب کم کنفرانس

در این ویدئو قصد داریم شما را با وب کم کنفرانس AVer آشنا کنیم.

با بهبود کیفیت نرم افزار ها و ویدئو کنفرانس های ابری و با گسترس استفاده از دستگاه های  شخصی در محل کار، اغلب مردم از کامپیوترهای شخصی خود هم برای برقراری ارتباط های ویدئویی شخصی و هم برای برقراری ارتباط ویدئو کنفرانس های کاری استفاده می نمایند.
این راهکار اغلب در مواردی که برای هر شخصی یک کامپیوتر وجود داشته باشد به درستی کار می کند. اما وقتی چند نفر بخواهند از یک کامپیوتر مشترک استفاده کنند چه اتفاقی خواهد افتاد؟ آیا امکان استفاده از یک کامپیوتر برای کل اعضای اتاق کنفرانس به همان راحتی ارتباط ویدئویی یک به یک وجود خواهد داشت؟

متاسفانه اغلب وب کم های مورد استفاده در کامپیوتر ها و لپتاپ ها تنها تعداد اندکی از افراد را می تواند در تصویر نشان دهد. همچنین ارائه گزارش برای افراد حاضر در جلسه هم بسیار مشکل خواهد شد.

خبر خوشحال کننده این که کمپانی aver برای این مشکل راهکارهای ویدئو کنفرانس خوبی را ارائه کرده است.
بعد از راه اندازی آسان وب کم کنفرانس تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که دستگاه را به برق وصل کنید، و از طریق پورت USB این دستگاه را به کامپیوتر خود متصل کنید. حالا شما آماده برقراری کنفرانس هستید.

برخی ویژگی های وب کم کنفرانس AVer

امکان زوم اپتیکال و با کیفیت FULL HD برای شما، امکان برقراری ارتباط با کیفیت ۱۰۸۰p را فراهم می سازد و شما به راحتی قادر به مشاهده همه ی جزئیات تصویر خواهید بود. در برخی از این سیستم ها امکان تعریف ۱۰ preset و حتی بیشتر هم وجود خواهد داشت. با این امکان شما قادر خواهید بود فوکوس جلسه را تنها با فشردن یک کلید به نقطه مورد نظرتون تغییر بدید. حتی اگر اتاق کنفرانس شما خیلی بزرگ باشد، شما می توانید از چند اسپیکرفون به صورت زنجیروار در اتاق استفاده کنید.

در نهایت، aver راهکارهای ویدئو کنفرانسی خود را برای کسب و کارهای مختلف با بودجه های متفاوت فراهم آورده است.

منبع: وبسایت شرکت مهندسی نوآوران تحقیق