تجهیز شرکت صنایع مس به ویدیو کنفرانس لایف سایز

ویدیو کنفرانس

ویدیو کنفرانس یکی از تجهیزاتی است که در چند سال اخیر به عنوان پرکاربردترین تجهیزات ارتباط از راه دور جایگاهی فراتر از ایمیل و ارتباطات صرفا صوتی پیدا کرده است. شرکت های بزرگی همچون شرکت مس کرمان که دارای شعب و دفاتر مجزا در نقاط مختلف هستند؛ از قابلیت های منحصربفرد این تجهیزات و نقشی که در ارتقای سطح کیفی عملکرد و کاهش هزینه ها ایفا می کند؛ آگاهی یافته اند.
شرکت مس کرمان یکی از شرکت های بزرگ فعال در زمینه استخراج و بهره برداری از معادن مس در نقاط مختلفی از جمله معدن مس سرچشمه، معدن مس میدوک کرمان و معدن مس سونگون در آذربایجان شرقی است. این شرکت محصولات متنوعی را نیز از مس تولید و به داخل و خارج از کشور صادر می نماید.
به همین علت، برگزاری جلسات در دفاتر مختلف جهت هماهنگی و مدیریت استخراج، تولید و فروش محصولات به سبب سفرهای متعدد و طولانی که مدیران و کارمندان در نقاط مختلف باید برنامه ریزی کنند؛ یکی از عوامل پرهزینه و زمانبر برای این شرکت است. از این رو، متخصصین شرکت مهندسی نوآوران تحقیق به شرکت مس کرمان پیشنهاد دادند تا جلسات خود را توسط دستگاه ویدئو کنفرانس لایف سازه از راه دور برگزار کنند.
شرکت مس کرمان نیز پس از بررسی ویژگی های قابل توجه سیستم های ویدئو کنفرانس ، دفاتر خود را به یک دستگاه ویدیو کنفرانس مدل Lifesize Room 200 تجهیز کرد. محصولات شرکت لایف ساز نسبت به سایر برندها دارای مشخصات برجسته ای است که نظر شرکت مس کرمان را به خرید آن جلب کرد.
این مشخصات برجسته با توجه به قیمت مقرون به صرفه و یک سال گارانتی و سه سال خدمات پس از فروشی که توسط شرکت مهندسی نوآوران تحقیق فراهم می شود؛ عبارتند از:

  • ساختار بسیار ساده اما پیشرفته با ترکیب دوربین PTZ و کدک برای برقراری تماس تصویری
  • کیفیت بالا و عدم تاخیر در ارسال صوت و تصویر
  • تنظیم خودکار نسبت به پهنای باند دردسترس
  • وضوح و شفافیت تصویر حتی در سرعت های پایین اینترنت
  • امکان اتصال به کامپیوتر
  • قابلیت حذف نویز

منبع: وبسایت شرکت مهندسی نوآوران تحقیق