سادگی به همراه انعطاف پذیری در ویدئو کنفرانس LifeSize®Icon 800

سادگی به همراه انعطاف پذیری در ویدئو کنفرانس LifeSize® Icon 800

LifeSize® Icon 800 زیباترین تجربه یک ارتباط صوتی تصویری را به تالار کنفرانس ها و سالن های جلسات منتقل می کند. این سیستم اساساً به صورت ویدئو کنفرانس ساده طراحی شده به همراه یک رابط کاربری که به طور پیشفرض هوشمندانه طراحی شده، که این رابط شامل شش دکمه برای کنترل از راه دور دستگاه و تلفن LifeSize® همراه با صفحه لمسی می باشد.

LifeSize® Icon 800 شامل این امکانات می باشد:

  • چهار ورودی ویدئویی Full HD
  • دو خروجی ویدئویی Full HD
  • هفت ورودی صدا
  • چهار خروجی صدا
  • دو ورودی پورت USB 3.0
  • کانکتورهای ایمن برای رک های سرور (Server racks)

ورودی های ویدئویی اضافی LifeSize® Icon 800 ، انعطاف پذیری فوق العاده ای را برای کاربران فراهم می کند. دستگاه های ویدئویی از جمله دوربین های PTZ، لپ تاپ ها یا DVR ها و همچنین دستگاه های صوتی نظیر MP3 Player ها می توانند به سیستم ویدئو کنفرانس LifeSize® Icon 800 متصل شوند و تجربه بی نظیر صوتی تصویری را ارسال نمایند.

انتخاب ورودی ساده شده

کاربران به راحتی می توانند ورودی ویدئو برای هر دو ارتباط آنلاین اولیه و ثانویه را با استفاده از کنترل از راه دور و یا از طریق صفحه لمسی  LifeSize phone انتخاب کنند. زمانی که کاربر دکمه ی”play” را فشار می دهد، منابع صوتی در هر نقطه ی تماس بصورت اتوماتیک شنیده می شود و بدین ترتیب در مواقعی که منابع صوتی با تصویر مطابقت ندارند، دیگر نیازی به تماس با پشتیبانی نخواهد بود.

آداپتور اتصال LifeSize، رایگان!

در بسته خریداری شما، آداپتور جدید LifeSize هم قرار دارد که کابلی به بلندی بیش از ۶۱ متر که بین LifeSize® Icon 800 و تلفن LifeSize یا میکرو پاد های دیجیتالی (Digital MicPod) قرار دارد را پشتیبانی می کند. بدین طریق، تلفن LifeSize می تواند دورتر از تالار کنفرانس قرار داده شود.

LifeSize ایده آل برای شرکت های بازاریابی سیستم های سخت افزار و نرم افزاری

این شرکت های بازاریابی به دنبال یک راه حل ویدئو کنفرانسی هستند که به راحتی قابل انطباق با دیگر راه حل های موجود در بازار باشد که با وجود LifeSize® Icon 800 دیگر نیازی به جستجو بیشتر ندارند. طراحی استاندارد  رک (rack-mount) در LifeSize® Icon 800، این شرکت ها را قادر می سازد که به راحتی به نصب آن در هر سرور استاندارد موجود در صنایع، هر نوع پلتفرم و دیگر فضاهای رک بپردازند. همچنین، تأمین انرژی دستگاه به صورت توکار و وجود کانکتورهای پشتی، یک نصب ساده و ایمن را برای شما تضمین می کند.

نگاهی اجمالی

افزایش در تماس های بدون وقفه: قبول درخواست ها برای ارتباط با شما یا اضافه کردن دیگران از طریق دفترچه تلفن دستگاه با یک کلیک ساده از طریق کنترل از راه دور دستگاه

رابط کاربری ساده و مؤثر: که با آن می توانید با دفترچه راهنما هماهنگ شده و رابط کاربری یکپارچه در طی تماس های بین گروهی داشته باشید و همچنین تماس، امکان جستجو و علایق بر اساس اسم نیز امکان پذیر می باشد.

سیستم ویدیو کنفرانس LifeSize به راحتی می تواند قابیت های قدرتمند ویدئویی را از طریق روشن کردن تماس ویدئویی موبایل یا همان ویدئو کنفرانس موبایل، تماس بین گروهی، ضبط و ارتباط آنلاین و غیره، اضافه کند.

کنترل از راه دور: طراحی شفاف و جدید آن برای جهت یابی سریع و راحت توسط هر کاربر ایجاد شده است.

کیفیت ویدئو: بیش از ۱۰۸۰ پیکسل و ۶۰ فریم در ثانیه

کیفیت و به اشتراک گذاری نمایش: بیش از ۱۰۸۰ پیکسل به همراه پورت داده فیزیکی

مانیتورهای HD: قابلیت اتصال به بیش از دو صفحه نمایشگر

دوربین های HD: با قابلیت زوم کردن (PTZ) به همراه پشتیبانی بیش از ۱۰۸۰ پیکسل و ۶۰ فریم در ثانیه HD و قابلیت زوم تا ۱۰ برابر

تلفن: قابلیت استفاده از صفحه لمسی برای هر دو حالت صوتی و ویدئویی