راه اندازی ویدیو کنفرانس شرکت پارس حیات

دربارۀ شرکت پارس حیات
شرکت تولیدی پارس حیات، به منظور تامین بخشی از نیاز بازار ایران در سال ۱۳۹۰ اقدام به تاسیس کارخانه‌ای در زمینی به مساحت ۲۴۰۰۰۰ مترمربع در شهر ابهر از توابع استان زنجان کرد. در حال حاضر شرکت پارس حیات فعالیت خود را در بازار ایران با تولید محصولات بهداشتی آغاز کرده است. این کارخانه با بهره‌مندی از جدیدترین و مدرن‌ترین تکنولوژی موجود تحت مدیریت کارشناسانی از کشور ترکیه فعالیت می‌کند. سپس این شرکت گروه محصولات دستمال‌ کاغذی‌ و مواد شوینده را نیز در سال ۱۳۹۱ راه اندازی کرد.

چالش
دفتر مرکزی این شرکت در تهران و دو کارخانۀ آن در ابهر واقع شده‌اند. دوری راه، تماس مدیران در تهران را با همکاران خود در ابهر بسیار پرهزینه، غیراقتصادی و دشوار نموده بود. همچنین زمانی که هر یک از این عزیزان جهت حضور در جلسات به تهران یا ابهر سفر می‌کردند انجام نشدن کارهای جاری آنان باعث کندی پیشرفت کار شده و به اقتصاد شرکت لطمه وارد می‌کرد.

راه حل، راه اندازی ویدئو کنفرانس
این شرکت پس از انجام تحقیقات بر روی شرکت‌های تامین کنندۀ ویدیو کنفرانس و دریافت اطلاعات و دمو از آنان، شرکت مهندسی نوآوران تحقیق را به عنوان تامین کنندۀ تجهیزات ویدئو کنفرانس خود انتخاب نمود. انتخاب تجهیزات ویدئو کنفرانس با برند لایف سایز به دلیل پشتوانۀ خوب شرکت نوآوران تحقیق، پاسخگویی سریع، خدمات پس از فروش مناسب و همچنین کاربر پسند بودن و استفاده راحت بوده است. این شرکت با راه‌ اندازی سه دستگاه ویدیو کنفرانس Passport برای سه نقطه، از امکانات ارسال صدا و تصویر واضح و همزمان برخوردار گردید.

نتایج راه اندازی ویدئو کنفرانس در شرکت پارس حیات
شرکت پارس حیات، با داشتن دو سوله در ابهر و دفتر مرکزی در تهران از خدمات ویدیو کنفرانس شرکت مهندسی نوآوران تحقیق جهت ارتباط آسان، موثر، سریع و کم هزینه بین این نقاط استفاده می‌کند. بازگشت سرمایۀ سریع و سهولت ارتباط، تجربۀ خرید تجهیزات ویدئو کنفرانس را برای شرکت پارس حیات شیرین و دلپذیر نموده است.