راه اندازی ویدئو کنفرانس شرکت صنعتی بهپاک مازندران

درباره شرکت صنعتی بهپاک مازندران
شرکت صنعتی بهپاک مازندران در تـاریخ ۱۴/۶/۱۳۴۷ در اداره ثبت شرکتهای شهرستان بهــشهر به ثبت رسیده است و طبق تصمیم مجمع عـمومی، نوع شرکــت به سهامی عام تبدیل گردیده است. ســهام شرکت‌ درتاریخ ۲۱‌/۳/۱۳۷۴ در سازمان بورس‌ اوراق‌‌ بهادار تـــهران پذیرفته و از تاریخ ۳۱/۵/۱۳۷۴ مورد ‌معامله قرار گرفت. موضوع فعالیت شرکت، بهره برداری کارخانه های پنبه ‌پاک‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ کنی، روغنکشی، پروتئین‌‌‌‌‌‌‌‌‌ گیاهی‌‌ و کارخانجات دیگر و همچنین کارهای تولیدی و بازرگانی، سرمایه گذاری، صادرات، واردات و انجام هر نوع عملیات و معاملات که بصورت مستقیم یا غیرمستقیم مرتبط با موضوع شرکت باشد. بدین منظور این شرکت برای برقراری ارتباط تصویری با همتای خود در تهران اقدام به خرید ۲ دستگاه ویدئو کنفرانس از شرکت مهندسی نوآوران تحقیق نمودند.

لیست تجهیزات و خدمات نرم افزار ویدئو کنفرانس

  • یک دستگاه سیستم ویدئو کنفرانس مدل پاسپورت  (passport)در شهر بهشهر
  • یک دستگاه ویدیو کنفرانس مدل Express از سری ۲۰۰ در شهر تهران

اجرای این پروژه طی ۲ روز انجام شد. ویدئو کنفرانس لایف سایز (Lifesize) خدمات منحصر به فردی را برای مشتریان خود در نظر گرفته است. با داشتن ویدیو کنفرانس شرکت نوآوران تحقیق هزینه جلسات حضوری کم می شود. شما می توانید همزمان با چند نفر ارتباط تصویری داشته باشید. ویدیو کنفرانس به فعالیت های شما سرعت می بخشد. برپایی جلسات و سمینارهای راه دور از دیگر خدمات ویدئو کنفرانس است. حتی شما می توانید بدون هیچ زحمتی عکس، فیلم، اسلاید و … را با افرادی که می خواهید به اشتراک بگذارید.

خدمات پس از فروش
شرکت مهندسی نوآوران تحقیق افتخار حضوری ۲۰ ساله را در کنار مشتریان خود دارد و با توجه به رضایت مشتریان به کار خود با اقتدار ادامه می دهد. شرکت مهندسی نوآوران تحقیق ۱ سال وارانتی و ۳ سال خدمات پس از فروش را برای مشتریان ویدئو کنفرانس خود در نظر گرفته است. کادر شرکت مهندسی نوآوران تحقیق پیوند دیرینه خود را تحت هر شرایطی با مشتریان حفظ کرده و این همان موفقیتی است که سالها در پی آن بوده است.