راهکارهای ویدئو کنفرانس برای کسب و کارهای کوچک و متوسط

راهکارهای ویدئو کنفرانس برای کسب و کارهای کوچک و متوسط

برای سالهای طولانی ویدئو کنفرانس به عنوان یک تکنولوژی برای افراد ثروتمند و کسب و کارهای عظیم تلقی می شد و این طرز فکر وجود داشت که کسب و کارهای کوچک قادر به راه اندازی ویدئو کنفرانس نیستند.
اما امروزه این طرز فکر کاملا تغییر کرده است. ویدئو کنفرانس به عنوان یک راهکار کاملا مفید برای انواع تجارت ها در ابعاد مختلف به حساب می آید.
از شما دعوت می کنیم این مقاله را مطالعه کنید تا با مزیت های ویدئو کنفرانس در کسب و کارهای کوچک و متوسط آشنا شوید.

– عدم نیاز به پرسنل مخصوص
اکثر شرکت های متوسط و کوچک یا اصلا تیم و مسئول فناوری اطلاعات ندارند ، و یا یک تا دو نفر مسئول این کار هستند. یکی از مزیت های مهم سیستم ویدئو کنفرانس این است که برای نصب و راه اندازی آنها نیاز به تیم متخصص در این زمینه وجود ندارد و لازم نیست که شما فرد خاصی را برای کار با آنها استخدام کنید.

– عدم تمرکز پرسنل
در دنیای امروز جهت انجام کار تیمی لازم نیست که همه افراد در یک محل و حتی در یک کشور حضور داشته باشند و برای شرکتهایی که با محدودیت جا هم روبرو هستند و قادر به اجاره و خرید مکانهای بزرگ نیستند ویدئو کنفرانس می تواند بسیار مفید باشد. شما با راه اندازی سیستم ویدئو کنفرانس می توانید بدون پرداخت هزینه رفت و آمد و هزینه اجاره فضا ، از تخصص افراد مختلف استفاده نمایید و با آنها به صورت زنده و واقعی صحبت کنید.

-قابلیت ارتقا
سیستم های ویدئو کنفرانس ما قابلیت ارتقا دارند ، یعنی شما می توانید بسته به نیاز خود حداقل امکانات ویدئو کنفرانس را با حداقل هزینه تهیه کنید ، و در آینده در صورتی که کسب و کار شما رشد کرد و نیاز به ارتباطات بیشتری داشتید آنها را تهیه کنید.

-مقرون به صرفه
شرکت آمریکایی لایفسایز ، که نمایندگی آنها در ایران را شرکت نوآوران تحقیق به عهده دارد ، اقدام به تولید انواع راهکار های ویدئو کنفرانس برای انواع کسب و کارها در ابعاد مختلف کرده است. این فرایند به شما اجازه می دهد تا فقط به اندازه  نیاز خود پرداخت کنید. شما برای آشنایی با انواع راهکارهای ویدئو کنفرانس می توانید با شرکت نوآوران تحقیق تماس گرفته و با کارشناسان ما به صورت رایگان مشاوره نمایید.