تجهیز مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی قم به ویدئو کنفرانس

درباره مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی قم
مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی قم با ۳۶ سال سابقه درخشان در زمینه درمان نازایی، بویژه در سالهای اخیر موفق به دستیابی به جدیدترین و اثر بخش ترین روش های درمان ناباروری گردیده است. موفقیت چشمگیر مرکز فوق تخصصی درمان نازایی در ثبت آمارهای کم نظیر در زمینه درمان ناباروری هزاران بیمار امیدوار را به این مرکز درمانی و این شهر مقدس جذب می کند که در همین زمینه ظرفیت عالی در حوزه گردشگری سلامت ایجاد شده است.

پروژه نصب ویدئو کنفرانس
مدیران آن مرکز فوق تخصصی با هدف انجام امور مشاوره ای در خصوص موارد پزشکی از سایر مراکز درمانی و به اشتراک گذاری یافته های جدید پزشکی در حوزه ناباروری، تصمیم به خرید سیستم ویدیو کنفرانس گرفتند. به همین منظور کارشناسان دپارتمان ویدئو کنفرانس شرکت مهندسی نوآوران تحقیق پس از برگزاری جلسات و بازدید از آن مرکز یک عدد دستگاه Icon400 لایف سایز را نصب و راه اندازی کردند،همچنین برای برقراری ارتباط تصویری و بهره مندی از مشاوره پزشکان متخصص از ویدیو کنفرانس نرم افزاری Life Size استفاده شد.

خدمات پس از فروش تجهیزات ویدئو کنفرانس شرکت مهندسی نوآوران تحقیق
شرکت مهندسی نوآوران تحقیق ۱ سال گارانتی تعویض شرکت تولید کننده و ۳ سال خدمات پس از فروش را برای مشتریان ویدئو کنفرانس خود در نظر گرفته است.