ارتباطات ویدئوکنفرانس برای شما درهر نقطه

بخش ساخت و مدیریت تسهیلات (DFCM)، مدیریت تمام تسهیلات ارائه شده در ایالت یوتا (Utah) و همچنین مسئولیت تمام موارد مرتبط با ساخت و نگهداری ساختمان‌های این ایالت را بر عهده دارد.
در صورتی که این بخش با استفاده از سیستم ویدئو کنفرانس جلسات مربوط به ساخت و ساز را برگزار نمی‌کرد، مجبور بود تا افراد زیادی را از سرتاسر ایالت گرد هم جمع کند. از اتاق کنفرانس این بخش، در ساعات متعددی از هفته برای برگزاری جلسات مربوط به ساخت و مدیریت پروژهایی که محل انجام آن‌ها بیش از دو ساعت با دفتر مرکزی فاصله دارند، استفاده می‌شود. در صورت استفاده از دوربین‌های Tandberg FieldView در محل انجام یک پروژه، افراد حاضر در این بخش (DFCM) قادر خواهند بود تا محل مورد نظر را از راه دور ببینند و مناطق دارای اشکال را بررسی کنند. این دوربین کوچک بی‌سیم که برای برقراری ویدیو کنفرانس از آن استفاده می‌شود تصاویر رابا سرعت ۲٫۵ مگابایت بر ثانیه نمایش می‌دهد. با بهره‌گیری از امکان ارسال صوت و استفاده از یک گوشی هدست، اپراتور دوربین FieldView و تیم ناظر پروژه در دفتر مرکزی قادر به مکالمه نیز خواهند بود.
سیستم صوتی- تصویری، که بخش ساخت و مدیریت تسهیلات (DFCM) از آن استفاده می‌کند، دارای چندین ورودی میکروفون و ورودی مخصوص لپ‌تاپ می‌باشد. در نتیجه تمام افراد حاضر در جلسه می‌توانند مطالبی که در رایانه‌های خود ذخیره کرده‌اند را بر روی صفحه‌های نمایش دوگانه دیواری و یا با استفاده از سیستم ویدیو کنفرانس نمایش دهند. اتاق جلسات همچنین مجهز به تجهیزات کمکی فهرست‌برداری می‌باشد. یک Biap Audia Flex، میکرفون‌ها را به یک دیگر متصل کرده و صداها را تنظیم و از ایجاد اکو جلوگیری می‌کند. همچنین یک Extron Crosspoint تصاویر ویدئویی ورودی به سیستم ویدئو کنفرانس و صفحه نمایش‌های دوگانه را کنترل می‌کند. تمام سیستم‌ها توسط یک سیستم لمسی رومیزی به نام AMX کنترل می‌شود. تجهیزات صوتی و تصویری در دو محفظه در داخل اتاق کنفرانس قرار گرفته‌اند و در هنگام شب به طور خودکار خاموش می‌شوند.